Na začátku června 2015 jsme se musely se štěňátky rozloučit a poslat je za novým životem v nastávajících domovech. Všechny budeme bedlivě sledovat a dělit se o jejich úspěchy a zážitky.

A tady je něco málo o každém z nich (seřazení podle abecedy):

DARAH

Darča bydlí s páníčkem Radkem a jeho rodinou ve Šlapanicích u Brna. Darča je hrdinka, má svůj koteček a bydlí na zahrádce. A je to pořádně neposedné kvítko. Už jsme jí byli dvakrát navštívit.

DARWIN

Darwinka má Alča a bydlí spolu v Praze. Jako štěňátko byl srdcovka paničky, Alča jako první a trpělivý zájemce. Už byl u nás na návštěvě jako 4měsíční. Z Darwina roste pes jako hora a přes to, že se narodil jako nejmenší, je z něj největší a nejstatnější pes z vrhu. S paničkou se zúčastnili MVP v Praze a jako dorostenec byl Darwin ohodnocen velmi nadějným 3.

DASH

Dashíkovi jsme sehnaly paničku Denisu z Prahy na poslední chvíli, spíš ona si vybrala Dashíka, protože měla trošku smůlu v hledání toho pravého zrzounka. Dashík jí to jistě s láskou oplatí. S Dashíkem jsme se viděli na oťukávací výstavě, aby vědeli, co to obnáší. Pak už na ostroma dvou výstavách v Praze, kdy získal pokaždé ocenění v třídě dosrotu velmi nadějný 1. Z Dashíka rostě nádherný pes.

DEBRA

Debruška je vysněná fenečka Moniky a její rodiny z Jemnice. Doufáme, že Debruška naplní Moničiny představy a holkám půjde všechno, co mají v plánu. Začaly mezinárodní výstavou v Praze, kde si vedly výborně a Debra dorostenkyně dostala od pana rozhodčího ocenění velmi nadějná 1.

DEXTER

Dexter je svěřencem Elišky z Pardubic. Byl to pořádný lotr a neodpustil si věčné bitky se sourozenci (hlavně s Darčou), ale poslední týden byl bez nich božský a učenlivý. Dextříka potkala smůla, když ho v půl roce napadl pes a způsobil mu ošklivá zraněná na hlavě s trvalými následky. Naštěstí to s Eliškou zvládli a z Dextříka zůstal nebojácný a vyrovnaný pes. Potvrdil to i na mezinárodní výstavě v Praze, kdy se krásně předvedl ve třídě dorostu a vysloužil si ocenění velmi nadějný 2. Je to náš statečný šikula.

DIMO

Dimo bydlí v rakouském Kremsu s páníčky Johannem a Evou. Potkávali se v Rakousku s Timmíkem z našeho prvního vrhu a ten na ně udělal takový dojem, že už nechtěli žádného jiného pejska, než od nás :-)