GCH, CHČR ALMA Z UHÝRKOVA DVORA

Datum narození: 11.2.2009

DKK: 0/0

ČLP/MOK/3198

Zkoušky:

ZV I.c.

PZ I.c., nos 4

SZVP II.c.

LZ II.c.

BZ I.c., vítěz zkoušek

Exteriér:

Český šampion, výborná, 5x CAC, 2x res.CAC, 2x res.CACIB

Grandšampion

Z výstavních posudkových listů: ušlechtilá fena, hezká hlava, velmi pěkná čenichová partie, nůžkový skus, korektní chrup, tmavé oko, uši správně nasazeny a neseny, správná horní linie i ocas, střední hrudník, užší předhrudí, výborná mechanika pohybu, intenzivní barva srsti.

výška: 54 cm

Povaha: Kora je velice temperamentní a neposedná, přitom poslušná a milá fena vynikajících loveckých vlastností. Je využívána v praxi na společných lovech na drobnou zvěř, stejně tak je i nepostradatelnou partnerkou při individuálních lovech na zvěř spárkatou. Pracuje s obrovským nasazením, je odvážná a neschází jí při práci potřebná ostrost. Chová se velice přátelsky k lidem i k ostatním psům, pokud její náklonnost opětují.

Svou kvalitu potvrdila výsledky dosaženými na poli pracovním i výstavním. V jejím rodokmenu se vyskytují zvučná jména českých, maďarských i amerických jedinců.

Předci:

Otec: Luxatori Obsitos (Valley Hunter’s Enzo x Csipkéskúti Vita) (Valley Hunter’s Enzo https://annianvizslas.com/enzo.htm, Csipkéskúti Vita https://www.csipkeskuti.hu/)

tituly: Champion-CZ, Champion-SK, Champion-Jun. CZ, výborný, 9xCAJC,  res. CAC,  5xCAC, 2xres.CACIB, národní vítěz

zkoušky: ZV I. c, PZ I.c., SVP I.c., LZ II.c

Matka: Connie Meryben (Frigo z Pufiho parku x Vesna z Vápenek)

tituly: výborná, res. CAC

zkoušky: ZV I.c., PZ I.c., BZ I.c.