Jak už vyplynulo z předcházejících záložek, v roce 2011 se mi s paničkou podařilo splnit všechny podmínky k chovnosti (a že jich není málo a některá kritéria jsou docela přísná), stala jsem se chovnou fenou a tím mohla mít štěňátka s průkazem původu. Ještě než jsme se vrhly na mateřské povinnosti, na které bylo času dost, zvládly jsme toho mnohem víc pracovně (LZ, ZVP, BZ) i výstavně (CHČR, GCH), než bylo potřeba. Pokračovaly jsme v rozšiřování chovatelské stanice Bohemia Setter.

V roce 2013 pro mě vybrala panička ženicha Glena z Panských lesů, se kterým se nám narodilo 9.9.2013 sedm štěňátek, 3 kluci (Carson, Cliff a Corry) a 4 holky (Cassie, Cayley, Caira a Carin).  

V roce 2015 jsme jely za psem Bertem Bertoni Prague a spolu jsme měli šest štěňátek – 2 holky (Debra a Darah) a 4 kluky (Darwin, Dimo, Dexter a Dash), kteří se narodili 12.4.2015.

Poslední vrh jsme načasovaly na jaro 2016, kdy se mi 26.2. se psem Enzo F. Vives Bohemia narodilo pět štěňátek - 2 holky (Ebbi a Emma) a 3 kluci (Elvis, Edward a Eddy).

Více se o mateřství a štěňátkách dočtete v záložkách štěňat.