Vrh "E"

Pomalu se rok s rokem sešel a my budeme zase starší. Ovšem mně roky strašně utkají a panička se rozhodla zhodnotit ještě jednou mojí chovnost a předat mé geny do dalšího potomstva. Paničce to dalo zase zabrat a prožila pár bezesných nocí. Opět se jí nabízelo několik krásných, kvalitních a šikovných chovných psů našeho chovatelského klubu. Podle čeho zvolit ta pravá pro a hodit za hlavu určitá proti?

Vybraly jsme tentokrát chovného psa s čistě zahraničním rodokmenem Enzo F. Vives Bohemia [MultiCh. Szikra of Skyrocket (Pengó Visnyei-Vádász x Mayflover of Skyrocket) x Bára od Varvažovského mostu (Nagyatádtelepi Báró x Pitipang Margó)], výstavně šampion ČR a grandšampion ČR, nejlepší dorost KV 2013, 7x CAC, 2x res. CAC, res. CACIB, Národní vítěz, BOS, výborný 4 na Evropské výstavě psů 2014. Z pracovní stránky složil s paničkou zkoušky vloh, podzimní zkoušky a vodní zkoušky, vždy v I. ceně se známkou z nosu 4. Enzo je připraven na složení všestranných zkoušek. Enzo má ze zdravotní stránky DKK 1/1 a negativní test na gen dlouhosrstosti, je prostý dědičných vad očí. Enzo je veselé, vyrovnané, energické a odhodlané povahy. Více se o Enzovi  můžete dozvědět v záložce krytí/vrh "e" 2016 (  https://kora-mok.webnode.cz/kryti/vrh-e/otec-enzo-f-vives-bohemia/ )

Když přišel ten správný čas a vyrazily jsme s paničkou na dlouhou cestu za Enzem. S Enzem jsme si padli hned do oka, oběhli jsme jednou zahradu a netrvalo víc než 10 minut a láska byla hotová. Asi by to tak mělo vypadat, žádný obejzličky. Enzo naprosto přesně věděl, co má dělat a já jsem ani malinko neprotestovala. Za 2 dny jsme cestu absolvovaly znovu se stejně rychlým výsledkem. Já jsem poznala fajnového chlapa a panička pohodové a příjemné lidi - páníčky Enza. Za měsíc (na konci ledna 2016) uvidíme, jaké mělo naše snažení efekt. 26.2.2016 se mi narodilo 5 krásných štěňátek.